SPEAK2DAY: ВИВЧАЙ МОВИ СЬОГОДНІ

(063) 578 02 55
(097) 013 00 53
(044) 279 02 04

Англійська для дорослих

Як показує досвід, у кожного студента свій темп вивчення іноземної мови та індивідуальні потреби. Саме тому ми зорієнтовані на те, щоб серед великого переліку наших послуг кожен зміг знайти власну ідеальну форму навчання.

Заняття в групах і індивідуально

  • Заняття у групі. Наші групи налічують максимум 6 людей, що дозволяє у затишній, дружній та комфортній атмосфері зануритися у культуру іншої країни, вивчаючи її мову. Викладачі можуть приділяти достатньо уваги кожному із учнів, а самі студенти навчаться мистецтва комунікації один з одним. Заняття відбуваються 2 або 3 рази на тиждень та тривають 90 хвилин.
  • Індивідуальні заняття. Такий спосіб розроблений спеціально для тих, хто воліє мати більшу свободу та незалежність у процесі навчання. Разом із Вами ми складемо гнучкий та зручний для Вас графік занять та створимо індивідуальну програму, з урахуванням усіх побажань

Варто пам’ятати, що курси діляться за рівнем складності і за тематикою. У нашій школі ви зможете обрати будь-який із них, від найбільш популярних стандартних та бізнес курсів до спеціалізованих занять для тур агентів, юристів, працівників готелів та ресторанів, інженерів. Усі спеціальні курси розробляються з урахуванням потреб студентів та їх мотивації.