SPEAK2DAY: ВИВЧАЙ МОВИ СЬОГОДНІ

(063) 578 02 55
(097) 013 00 53
(044) 279 02 04

1 2 3 4

Скажіть, чи кортіло Вам колись дивитися фільми Фелліні та Тарантіно в оригіналі? Чи, можливо, Ви хотіли б уміти самостійно замовити каву та круасан із золотистою скоринкою у затишній кав’ярні романтичного Парижа? Чи Ви завжди прагнули навчатися у провідному університеті аристократичної Англії?

Якою б не була Ваша мотивація, наша команда професійних викладачів допоможе Вам реалізувати Ваші амбіції!

Центр вивчення іноземних мов – курси

Для сучасної прогресивної людини вільне володіння іноземною мовою – не просто показник освіченості й певного рівня інтелектуального розвитку. Це життєва необхідність. Завдяки глобалізації наша планета стрімко «зменшується» у розмірах, пропонуючи кожному бажаючому нескінченні можливості для взаємодії з іншими культурами. Саме тому вивчення іноземної мови – прекрасна можливість для самореалізації й розширення своїх горизонтів.

Серед головних переваг, якими можна скористатися за умови вільного володіння мовами інших народів, особливої уваги заслуговують такі:

В наш час більшість компаній не обмежується внутрішнім ринком, розвиваючись у напрямку співпраці з закордонними партнерами. Курси іноземних мов допомагають у підготовці спеціалістів, які зможуть проводити переговори і забезпечити оформлення важливої документації.

Доступ до джерел інформації

Іноземна мова – ключ до скарбниці знань. Навіть наявність сучасних електронних перекладачів не гарантує можливість повноцінного огляду з певного питання. Відвідуючи центр іноземних мов, можна значно підвищити свої шанси на доступ до джерел англомовного інтернету та друкованих видань.

Для тих, хто планує вступ до закордонного вузу, володіння англійською – необхідна умова. Сучасні допоміжні засоби дозволяють засвоїти її лексику, синтаксис і граматику самостійно, але для того, щоб уникнути помилок і прискорити процес вивчення, необхідно скористатися допомогою професіоналів. Якщо вас цікавить правильна й змістовна англійська мова курси для учнів різних вікових категорій допоможуть вам швидше досягти поставленої мети.

Закордонні подорожі

Уміння висловити свої думки і бажання англійською, іспанською або німецькою допоможе уникнути зайвих ускладнень під час подорожування за кордоном. Курси англ мови допоможуть вам краще зорієнтуватись в різних ситуаціях: втрата валіз, пошук заброньованого готелю, знайомство з місцевими жителями і т.д.

Тренування пам`яті і мозкової активності

Лінгвістичні вправи, запам`ятовування нових слів та фраз – чудовий спосіб підтримувати свої розумові здібності на гідному рівні.

Таким чином, позитивний ефект вивчення іноземної мови важко переоцінити. Ще нікому не доводилось пожалкувати про знання, здобуті у невимушеній атмосфері за допомогою досвідчених, доброзичливих учителів.

Курси іноземних мов


 

Наша методика запозичена у британської системи освіти та визнана як одна із найбільш ефективних для вивчення іноземних мов. Дізнайся більше про навчання у Speak2day! Детальніше...

 

Наші викладачі – професіонали з багаторічним досвідом викладання. Ми уважно ставимося до індивідуальних потреб та намагаємося враховувати побажання кожного студента, щоб зробити процес навчання якомога комфортнішим та ефективним.

Англійська мова курси
 

Центр Speak 2day пропонує як групові, так і індивідуальні заняття для всіх вікових груп. Ми будемо раді бачити дітей та їх батьків, студентів і підприємців Детальніше...

 

Наші студенти - люди різного віку та роду діяльності. Саме тому ми пропонуємо широкий спектр послуг, у тому числі і корпоративне вивчення іноземної мови. Для Вас і Ваших колег, Speak2day підготував безліч варіантів. Детальніше... 

 

Відгуки про нас

Елена Самсоненко

Занимаюсь около 8-ми месяцев на уровне Pre-Intermediate. Наши занятия проходят в непринужденной обстановке, без ощущения "школы")). Обсуждаем только наболевшее и интересное всем. Это как раз то, что нужно людям с ограниченным количеством свободного времени. Замечаю за собой, что после урока непроизвольно стараюсь в уме сформулировать мысль на английском. Это хороший знак). Спасибо! Жду следующего урока).

Ольга Дегтярева

Хочу от всей души поблагодарить Вашу школу! Занимаюсь изучением английского языка несколько месяцев. Занятия никогда не бывают скучными, у нас интересные диалоги и дискуссии. На урок английского я и мои коллеги по группе идём с удовольствием:-) Самый главный показатель, конечно же, результат, которым очень довольна. Я люблю путешествовать, поэтому есть возможность закрепить пройденный материал и почувствовать себя более свободно во время посещения других стран. Но для меня это только начало, т.к. интерес к дальшейшим занятиям и мотивация возрастают, и я уверена что полученные знания помогут мне и в профессиональной сфере.

Ганна Чаплюк

У сучасному світі знання іноземних мов така ж необхідність, як мати вищу освіту. Хороша робота, подорожі, спілкування з людьми - все це вимагає знання англійської. Я вже вивчаю мову, зроби і ти своє життя кращим - приходь в школу Speak2day.

Александр Чепела

Благодаря школе Speak2Day я наконец-то научился говорить на английском! Вначале ленился начинать обучение, но благодаря интересному материалу, квалифицированному преподавателю, приятной и дружеской атмосфере с удовольствием хожу на каждое занятие. С радостью буду продолжать обучение! :-) Рекомендую!